رقابت کردن اسپرت ترجمه برنامه مراسم ها

رقابت کردن: اسپرت ترجمه برنامه مراسم ها جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جدول خاموشی‌های احتمالی در پنج استان منتشر می‌شود

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، شرکت توزیع برق پنج استان اصفهان، مشهد، همدان، البرز و کرمانشاه اقدام به انتشار جدول احتمالی خاموشی

جدول خاموشی‌های احتمالی در پنج استان منتشر می‌شود

جدول خاموشی های احتمالی در پنج استان منتشر می شود

عبارات مهم : مدیریت

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، شرکت توزیع برق پنج استان اصفهان، مشهد، همدان، البرز و کرمانشاه اقدام به انتشار جدول احتمالی خاموشی ها کرده اند و قرار است در استان هایی که آینده نگری می شود در بعضی نقاط خاموشی داشته باشیم، این جداول منتشر شود.

به گزارش ایلنا، محمودرضا حقی فام با تاکید بر این مسئله که انتشار این جدول به معنای خاموشی های برنامه ریزی شده، نیست تصریح کرد: با زیاد کردن درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد که در بعضی نقاط با محدودیت هایی مواجه هستیم که در این بین کنترل مدیریت مصرف به وسیله مشترکان می تواند مانع از اعمال خاموشی شود.

وی تصریح کرد: بر اساس قراری که در وزارت نیرو گذاشته ایم، در مناطقی که با احتمال محدودیت روبرو هستند، به منظور زیاد کردن آگاهی مشترکان جداولی را جهت اطلاع رسانی منتشر کرده ایم.

جدول خاموشی‌های احتمالی در پنج استان منتشر می‌شود

معاون هماهنگی توزیع توانیر با تاکید بر این مسئله که این مسئله به هیچ عنوان به معنای خاموشی های برنامه ریزی شده است نیست، عنوان کرد: نشانه این است که با زیاد کردن آگاهی مشترکان مدیریت مصرف در منطقه مذکور زیاد کردن یابد و به طور مثال ممکن است اگر امروز در یک منطقه با محدودیت مواجه هستیم، روز بعد دیگر با مدیریت هایی که صورت گرفته، شاهد محدودیت نباشیم.

حقی فام با اشاره به لزوم مدیریت مصرف در شرایط فعلی گفت: اگر مردم مدیریت مصرف را پیشه کار خود کنند، قطعا با پرسشها خاموشی مواجه نخواهیم شد. نشانه از انجام این کار نیز توسعه کارهای مدیریتی در حوزه مصرف بوده است.

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، شرکت توزیع برق پنج استان اصفهان، مشهد، همدان، البرز و کرمانشاه اقدام به انتشار جدول احتمالی خاموشی

وی اظهار کرد: بر اساس آینده نگری های صورت گرفته وقت احتمالی خاموشی ها در کل پیک ۱۰ تا ۱۲ روز خواهد بود لذا جای نگرانی جهت مشترکان وجود ندارد و امیدواریم که با رعایت مدیریت مصرف پرسشها فعلی نیز برطرف شود.

واژه های کلیدی: مدیریت | مدیریت | محدودیت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz